Zespół

Ta zakładka jest przeznaczona głównie dla firm/zespołów zajmujących się najmem. Można tu dodawać pracowników i łączyć ich konta z naszym kontem „głównym”. Dzięki temu będą oni mogli wprowadzać dane (np. płatności, klientów) na konto naszej firmy, a my będziemy wiedzieli, kto takowego wpisu dokonał.

Dodawanie członka zespołu

Żeby dodać nowego członka do zespołu, należy przejść do zakładki Zespół. Następnie naciskamy przycisk plus. Zostajemy przeniesieni do nowego okna, gdzie należy uzupełnić dane. Na koniec przyciskamy przycisk save.

Na ten moment stworzyliśmy szablon członka zespołu. Żeby był on jednak dla nas użyteczny, należy połączyć go z kontem pracownika, dla którego go stworzyliśmy. Aby to zrobić, należy wejść w Szczegóły członka zespołu (klikając jego imię lub nazwisko w zakładce Zespół), a następnie kliknąć w przycisk Zaproś użytkownika pokazany na zdjęciu poniżej i podać adres e-mail, na który ma zostać wysłane zaproszenie.

linkmember

Gdy członek zespołu przyjmie zaproszenie na swoim mailu, dostępny będzie u niego wybór widoku taki jak na zdjęciu poniżej:

linkdropdown

Członek zespołu może tam wybrać mail firmy, dzięki czemu będzie widział dokładnie to, co my. Wtedy może zacząć dodawać dane. Każdy utworzony przez niego obiekt będzie oznaczony jego mailem tak, jak na zdjęciu:

createdby

Jeśli chcemy wiedzieć co usunął lub zmienił członek zespołu, możemy to sprawdzić w Audycie.

Usuwanie członka zespołu

Konto członka zespołu może usunąć tylko on, jednak jeśli to my wysłaliśmy mu zaproszenie to zespołu, możemy go po prostu z niego wyrzucić. Aby tego dokonać należy w zakładce Zespół kliknąć w jego imię lub nazwisko, a następnie go usunąć za pomocą przycisku usun.